Zespół BBTS Bielsko-Biała żegna aż 7 siatkarzy

BBTS Bielsko-Biała żegna aż 7 siatkarzy

Zespół BBTS Bielsko-Biała żegna aż 7 siatkarzy

Data Wydarzenia: 23 maja, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

Wielkie zmiany w szeregach bielskiej siatkarskiej drużyny mężczyzn! Tuż po zakończeniu sezonu i awansie do Ekstraklasy zespół BBTS Bielsko-Biała pożegnał aż 7 siatkarzy, w tym jednego atakującego, czterech przyjmujących, jednego libero oraz dotychczasowego kapitana, Sergieja Kapelusa. Taka informacja pojawiła się na oficjalnej stronie drużyny.

Jak czytamy dalej w komunikacie, zarząd zespołu BBTS Bielsko-Biała podziękował za współpracę 7 siatkarzom – w gronie odchodzących znaleźli się Paweł Gryc, Tomek Piotrowski, Bartek Pietruczuk, Jan Lesiuk, Ryan Coenen i Kacper Ledwoń. Większość z nich zdążyła już zawiązać kontrakty z innymi drużynami zarówno z Polski, jak i zza granicy, np. z holenderskim Lycurgus Groningen.

Jedynie były kapitan, Siergiej Kapelus, zakończył swoją siatkarską karierę, lecz pozostanie w BBTS Bielsko-Biała na stanowisku drugiego trenera.

fot. BBTS Bielsko-BiałaBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.