BBDays4.IT - największe wydarzenie dla programistów

D

BBDays4.IT, czyli największy festiwal dla programistów

BBDays4.IT - największe wydarzenie dla programistów

Data Wydarzenia: 09-18 września, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

Wkrótce, bo już 9 września, w Bielsku-Białej rozpocznie się czwarta edycja festiwalu BBDays4.IT, czyli największego, ogólnopolskiego wydarzenia technologicznego dla programistów i pasjonatów nowoczesnej technologii. Podczas całych dziewięciu dni trwania imprezy odbędą się liczne konferencje naukowe oraz tradycyjny Hackathon, konkurs programowania z atrakcyjnymi nagrodami.

Festiwal BBDays4.IT został stworzony specjalnie z myślą o inżynierach, technologach i wszystkich tych, którzy interesują się środowiskiem IT. Głównym punktem programu będzie konferencja naukowa, podczas której wystąpi szereg znakomitych gości i znawców nowoczesnych technologii, w tym m.in. Szymon Markiewicz czy Małgorzata Gembala. Nieodłącznym elementem imprezy jest też konkurs programowania Hackathon, gdzie młodzi programiści mają szansę pokazać swoje umiejętności w tworzeniu programów komputerowych, a przy okazji otrzymać dość wysokie nagrody pieniężne.

Otwarta konferencja naukowa odbędzie się 10 września o godzinie 11:00 na terenie bielskiej Akademii Techniczno-Humanistycznej – udział w niej jest całkowicie bezpłatny, obowiązują jednak zapisy. Więcej informacji na temat zaproszonych gości i harmonogramu wykładów można znaleźć na stronie internetowej festiwalu BBDays4.IT.

fot. BBDays4.IT – FBBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.