Baseny Wisła - sezon letni czas rozpocząć!

Baseny Wisła – sezon letni czas rozpocząć!

Baseny Wisła - sezon letni czas rozpocząć!

Data Wydarzenia: 1 czerwca, 2022; 
Miejsce: Wisła, powiat cieszyński;

——

Sezon letni czas rozpocząć! Najlepszy sposób na powitanie zbliżających się wakacji to, oczywiście, wybranie się do jednego z najlepszych parków rozrywek wodnych w regionie Beskidów. Już 1 czerwca otwarte zostaną Baseny Wisła, gdzie nie zabraknie atrakcji dla dorosłych i dla dzieci.

Baseny Wisła to sprawnie funkcjonujący ośrodek, w którym każdy odnajdzie coś dla siebie. Całość podzielona jest na 5 wygodnych sfer:

  • wypoczykowa – z leżakami, parasolami, plażą i trawą;
  • zabawowa – z basenem rekreacyjnym, zjeżdżalniami dla dzieci i automatami do gier;
  • żywieniowa – z GastroBudką, barem i stolikami na wolnym powietrzu;
  • sporty wodne – z basenem treningowym dla sportowców;
  • sporty lądowe – z boiskami do piłki plażowej i kortami tenisowymi;

Dodatkowo z okazji rozpoczęcia sezonu letniego Baseny Wisła zapraszają na otwarcie zwłaszcza najmłodszych na świętowanie Basenowego Dnia Dziecka – w programie m.in. animacje i dyskoteka dla dzieci, konkursy, gry, zabawy, a przede wszystkim mnóstwo balonów!

fot. Baseny Wisła
Cieszyn

Cieszyn Na Sygnale

Atrakcje w Cieszynie

Komentarze (1)

pewnie znów będzie pełno ukrainek

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.