Bal Kasztana, czyli WCK dla dzieci

Bal Kasztana, czyli WCK dla dzieci

Bal Kasztana, czyli WCK dla dzieci

Data Wydarzenia: 4 listopada, 2022; 
Miejsce: Wisła, powiat cieszyński;

——

Wiślańskie Centrum Kultury (WCK) organizuje Bal Kasztana, czyli zabawę taneczną z przebierankami dla dzieci i młodzieży. Podczas imprezy będzie szansa na zdobycie atrakcyjnych nagród, a także na udział w wernisażu jesiennych prac konkursowych.

WCK przygotowało wiele niespodzianek dla dzieci, zarówno tych młodszych, jak i starszych. Każdy, kto przyjdzie na Bal Kasztana we własnym oryginalnym stroju, będzie mógł uczestniczyć w konkursie na najciekawsze przebrania – dla najlepszych czekają nagrody i upominki. Ponadto na koniec imprezy przygotowano wernisaż prac w ramach konkursu plastycznego Liście lecą z drzew. 

Wszystkie chętne dzieci zachęcamy do wybrania się na Bal Kasztana, który odbędzie się na sali WCK w piątek 4 listopada o godzinie 16:00 – obowiązują zapisy telefoniczne.

fot. UM WisłaCieszyn

Cieszyn Na Sygnale

Atrakcje w Cieszynie

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.