Bal karnawałowy na lodowisku w BBOSiR

Bal Karnawałowy na lodowisku w BBOSiR

Bal karnawałowy na lodowisku w BBOSiR

Data Wydarzenia: 22 stycznia, 2023;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

Z okazji trwającego karnawału BBOSiR zaprasza najmłodszych na Bal Karnawałowy na lodowisku! Oprócz zabaw na ślizgawce dzieci będą mogły wziąć udział w konkursie na najlepsze przebranie, w którym zwycięzca otrzyma nagrodę niespodziankę.

Bal Karnawałowy w BBOSiR dedykowany jest głównie dzieciom samodzielnie jeżdżącym na łyżwach, choć dla najmłodszych przewidziano możliwość wejścia razem z rodzicem. Warunkiem wstępu na lodowisko jest przebranie. Każda przebrana osoba weźmie udział w konkursie, a najlepszy kostium wygra nagrodę niespodziankę.

Niech rozpocznie się zabawa! Bal Karnawałowy w BBOSiR odbędzie się na lodowisku KS Orlik w niedzielę 22 stycznia o godzinie 16:00.

fot. BBOSiRBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.