Atak nożownika w Bielsku-Białej - dziecko walczy o życie

Atak nożownika w Bielsku-Białej – dziecko walczy o życie

Atak nożownika w Bielsku-Białej - dziecko walczy o życie

Data Wydarzenia:  6 maja, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

Makabryczny atak nożownika w Bielsku-Białej! Do napaści doszło w dniu 5 maja około godziny 13:00 przed Szkołą Podstawową przy ulicy Grota-Roweckiego. 41-letni mężczyzna zaatakował kuchennym nożem 12-letnią dziewczynkę – zadał jej kilka ciosów bez wyraźnej przyczyny. Nastolatkę zabrano do szpitala śmigłowcem LPR, teraz walczy o życie.

Atak nożownika wywołał skrajne emocje u mieszkańców miasta. Ranna dziewczynka z licznymi ranami kłutymi do Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach, gdzie przeszła kilkugodzinną operację. Obecnie przebywa na oddziale intensywnej terapii: jej stan jest poważny, ale stabilny – katowiccy lekarze zapewniają, że za kilka dni 12-latka zostanie przewieziona na oddział chirurgii dziecięcej w celu dalszego leczenia.

Całe szczęście sprawcę napaści udało się złapać dosłownie chwilę po napaści. Bielscy policjanci poinformowali, że za atakiem nożownika stał 41-letni mężczyzna – nie wiadomo jeszcze, dlaczego zaatakował dziewczynkę. Z policyjnych ustaleń wiadomo jednak, że 41-latek leczy się psychiatrycznie i cierpi na schizofrenię. Sprawa jest w toku, funkcjonariusze wyjaśniają dokładny przebieg zdarzenia i motywy działania atakującego.

fot. KMP BB
Bielsko

Bielsko Na Sygnale

Zobacz TakżeKomentarze (1)

chory czy nie chory powinien dostsc dozywocie.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.