Andrzejki w stylu lat 90.- impreza taneczna

Andrzejki w stylu lat 90.- impreza taneczna

——

Data Wydarzenia: 27 listopad, godzina: 20:00.
Miejsce: Żywiec, Klub Strefa.

——

Aby uczcić gorączkę sobotniej nocy i nadchodzące imieniny Andrzeja, Klub Strefa w Żywcu już 27 listopada organizuje imprezę taneczną pełną nostalgii. Nie zabraknie dobrej muzyki, w tym najpopularniejszych hitów z lat 90. XX wieku. Start klubówki o godzinie 20:00. Liczba miejsc ograniczona!

Zapewniamy, że entuzjaści porządnej i solidnej dawki klubowych doznań nie będą się czuć zawiedzeni. Doświadczony DJ zadba o miłą dla ucha oprawę muzyczną. W tym roku klubówka odbędzie się w stylu lat 90 ubiegłego stulecia. Usłyszymy przeboje znanych i lubianych zespołów, m.in. piosenki z repertuaru Guns n’ Roses, Metalliki, ABBA, Boba Marleya, Boney M., Modern Talking, Nenay, George’a Michaela i wielu, wielu innych w imprezowych aranżacjach, które porwą do tańca dosłownie każdego!

Tradycyjnie Klub Strefa oferuje trzy sfery dla uczestników imprezy: Strefę Club, Strefę VIP i Strefę Relax. To z pewnością będą wyjątkowo udane Andrzejki!

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.