Andrzejki w Prażakówce - koncert Jana Kondraka

Andrzejki w Prażakówce – koncert Jana Kondraka

Andrzejki w Prażakówce - koncert Jana Kondraka

Data Wydarzenia: 30 listopada, 2022; 
Miejsce: Ustroń, powiat cieszyński;

——

Już wkrótce obchodzimy Andrzejki, czyli tradycyjne święto wróżb. Z tej okazji Miejski Dom Kultury Prażakówka organizuje wyjątkowy, magiczny Koncert Andrzejkowy – gwiazdą wieczoru będzie Jan Kondrak, wybitny bard, autor tekstów i kompozytor muzyczny znany z silnej barwy swojego głosu.

Jan Kondrak to artysta wielkiego formatu kojarzony z Lubelską Federacją Bardów, największą polską piwnicą artystyczną. Na swoim koncie ma aż 11 płyt, w których czaruje słuchaczy swoim niepowtarzalnym, mocnym, męskim głosem. Na Koncercie Andrzejkowym w Prażakówce zaprezentuje klasykę piosenki estradowej, czyli niezapomniane utwory autorstwa Leonarda Cohena, Edwarda Stachury czy Bułata Okudżawy. Nie zabraknie oczywiście jego własnych solowych dokonań.

Na magiczne Andrzejki z Janem Kondrakiem zapraszamy w środę 30 listopada – koncert rozpocznie się na sali widowiskowej w MDK Prażakówka o godzinie 18:00.

fot. Miejski Dom Kultury Prażakówka – FBCieszyn

Cieszyn Na Sygnale

Atrakcje w Cieszynie

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.