Amp futbol: Mistrzostwa Polski na stadionie BBOSiR

Amp Futbol: Mistrzostwa Polski na stadionie BBOSiR

Amp futbol: Mistrzostwa Polski na stadionie BBOSiR

Data Wydarzenia: 5-6 listopada, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

Nadchodzi wielkie święto piłki nożnej! Na stadionie BBOSiR rozegra się wkrótce dwudniowy turniej o Mistrzostwo Polski w Amp Futbolu, podczas którego o tytuł najlepszego rywalizować będzie pięć drużyn, w tym bielscy reprezentanci, TSP Kuloodporni. Impreza została objęta honorowym patronatem Prezydenta Miasta Bielsko-Biała.

Amp Futbol to nic innego, jak piłka nożna – z tą różnicą, że zawodnikami są osoby po amputacjach kończyn. Rozgrywki mają nie tylko wymiar terapeutyczny, ale też dostarczają równie mocnych wrażeń, co zwyczajny futbol. W tym roku o Mistrzostwo Polski powalczą cztery drużyny z sekcji ampfutbolowych: TSP Kuloodporni z Bielska-Białej, Wisła Kraków, Legia Warszawa, Warta Poznań i Stal Rzeszów. Każda z nich ma jednakowe szanse na wygraną, dlatego szykują się ogromne sportowe emocje!

Ceremonia otwarcia turnieju o Mistrzostwo Polski w Amp Futbolu odbędzie się na stadionie BBOSiR w sobotę 5 listopada o godzinie 10:00. Zwycięską drużynę poznamy po zakończeniu rozgrywek, czyli w niedzielę 6 listopada. Wstęp dla wszystkich jest darmowy!

fot. Amp Futbol PolskaBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.