4-6 grudnia: Akcja Prezenty od Świętego Mikołaja w Strumieniu

4-6 grudnia: Akcja Prezenty od Świętego Mikołaja w Strumieniu

——

Data Wydarzenia: 4 -6 grudnia; godzina: 16:00 – 19:00,  2021.
Miejsce: Strumień.

——

Gmina Strumień posiada niezawodny kontakt ze Świętym Mikołajem. Dzięki ich znajomościom Święty Mikołaj zjawi się na Rynku w Strumieniu aż trzy razy! W dniach 4-6 grudnia w godzinach 16:00 – 19:00 będzie czekał na dzieci, rozdawał drobne słodkie upominki i roztaczał wokół atmosferę zbliżających się świąt. Gwarantujemy, że nawet dorośli uśmiechną się na widok tej dobrze znanej postaci w czerwonym kostiumie!

Prezenty to jednak nie wszystko. Rzecz jasna, Święty Mikołaj będzie mieć w zanadrzu kilka sztuczek. Głównym punktem spotkania będą iluminacje świetlne, co sprawi, że zwykła miejska sceneria zyska wręcz magiczny, świąteczny klimat. Mikołaj wraz z reniferami bardzo chętnie pozują do zdjęć na tle świateł.

Z tego powodu, jeśli ktoś pragnie zagwarantować sobie lub swoim dzieciom niezapomniane przeżycia oraz zrobić jedyną w swoim rodzaju fotografię ze Świętym Mikołajem na pamiątkę tegorocznych świąt, powinien rozważyć przyjazd do Strumienia w jeden z podanych dni.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.