8 stycznia: After Sylwester na Skolnitym w Wiśle

8 stycznia: After Sylwester na Skolnitym w Wiśle

——

Data Wydarzenia: 8 stycznia, 2022.
Miejsce: Wisła, Ośrodek Ski&Bike Park Skolnity w Wiśle.

——

Dla tych osób, które z różnych okoliczności nie mogą wybrać się na Sylwestra, a także dla tych, którzy po prostu chcą powtórzyć sylwestrową imprezę, Ośrodek Ski&Bike Park Skolnity w Wiśle organizuje specjalne noworoczne after party. Dobra zabawa gwarantowana! After Sylwester w Wiśle startuje już w sobotę 8 stycznia od godziny 17:00!

Skoro powtórka Sylwestra odbywać się będzie na stoku, nie może zabraknąć tego, z czego słynie ośrodek narciarski na Skolnitym, czyli porządnej dawki adrenaliny podczas zjazdów po trasach. Na uczestników sylwestrowego after party czekają:

  • 7 godzin szusowania w znakomitych nocnych warunkach na dobrze oświetlonych, naśnieżonych zjazdach;
  • wspólne biesiadowanie przy ognisku;
  • impreza taneczna z DJ-em;
  • otwarta karczma i wypożyczalnia sprzętu;

Cała impreza potrwa do północy, natomiast karczma z wypożyczalnią czynne będą do godziny 00:15, by spokojnie zdążyć z dopełnieniem formalności. To jedyny taki After Sylwester w okolicy!

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.