Adam Van Bendler - Stand Up "Placebo"

Adam Van Bendler – Stand Up “Placebo”

——

Data Wydarzenia: 9 listopad, godzina 19:00.
Miejsce: Bielsko-Biała, Klub Miasto.

——

Tej jesieni Adam Van Bendler, uczeń spod skrzydeł mistrzów kabaretu Abelarda Gizy i Kacpra Rucińskiego, debiutuje z autorskim programem typu Stand-Up na żywo. Występ w Bielsku-Białej to jedna z ostatnich okazji, by dorośli miłośnicy komedii i czarnego humoru mogli na własne oczy obejrzeć “Placebo”. Jeśli lubisz humorystyczne monologi o absurdach codziennego życia, koniecznie odwiedź Klub Miasto we wtorek 9 listopada o godzinie 19:00.

O czym opowiada “Placebo”? To program przede wszystkim o realiach pracy komika – o wszelkich bolączkach, nonsensach i dyrdymałach w pracy w polskim show-biznesie. Dowiemy się, że dowcipnisie cierpią często na depresję i pustkę egzystencjalną w prawdziwym życiu, a także poznamy sposoby, jak kabareciarze walczą na co dzień z tymi problemami. Brzmi dziwnie, prawda? W końcu jak można się śmiać z tak poważnych spraw? A jednak – Adam Van Bendler udowodni to podczas dwugodzinnego, prześmiesznego monologu!

Skąd Adam Van Bendler wie tyle na temat przemysłu rozrywkowego? Akurat on może pochwalić się bogatym doświadczeniem scenicznym, nie tylko w ramach Stand-Upu – współpracował m.in ze stacjami Comedy Central, Polsat czy TVN, wystąpił w programie Kuby Wojewódzkiego i na największej trasie komediowej w Polsce “Stand-Up Show 2019”, jest autorem własnego utworu “Moja bryka” wraz z klipem do niego, a nawet zagrał w reklamie kosmetyków samochodowych.

Van Bendler z pewnością zna się na rzeczy, a na jego występach możliwe jest dosłownie wszystko!

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.