A tradycja trwa - przepiękny koncert kolęd w Wiśle

A tradycja trwa – przepiękny koncert kolęd w Wiśle

A tradycja trwa - przepiękny koncert kolęd w Wiśle

Data Wydarzenia: 30 grudnia, 2022; 
Miejsce: Wisła, powiat cieszyński;

——

Oto następne zaproszenie na wspólne kolędowanie! Tym razem zapraszamy do Wisły, gdzie po raz kolejny odbędzie się przepiękny koncert kolęd pod tytułem A tradycja trwa. Przy świątecznym stole – podczas występu zobaczymy liczne wiślańskie zespoły regionalne w pełnej krasie.

Koncert kolęd funkcjonujący pod nazwą A tradycja trwa należy do zwyczajowych wydarzeń świątecznych w rejonie Wisły oraz jej okolic. Podczas uroczystej mszy w kościele w Wiśle Centrum jak co roku wystąpią lokalne zespoły regionalne, zarówno dziecięce, jak i złożone z dorosłych, w tym Kapela Wisła i Mała Wisła czy grupy śpiewacze Wańcy i Steizbianki. Góralskie stroje, szeroka gama instrumentów i bogaty repertuar kolęd z pewnością zadbają o wyjątkowy, magiczny klimat świąt.

A tradycja trwa dalej! Tradycyjny koncert kolęd w wykonaniu wiślańskich zespołów regionalnych zabrzmi już 30 grudnia o godzinie 17:00 w Kościele Ewangelicko-Augsburskim Ap. Piotra i Pawła w Wiśle Centrum.

fot. UM WisłaCieszyn

Cieszyn Na Sygnale

Atrakcje w Cieszynie

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.