Wisła: Turniej Mini Sand Soccer

Turniej Mini Sand Soccer w Wiśle

——

Data Wydarzenia: 8 sierpnia, godzina 11:00.
Miejsce: Wisła, Basen.

——

W ramach promocji miejscowości turystycznej Wisła i jej atrakcji odbędzie się turniej piłki nożnej plażowej.

Organizatorem akcji są Baseny Wisła oraz Okami Sport Events. Turniej przeznaczony jest dla dzieci oraz młodzieży i realizowany będzie w formule gry w piłkę nożną plażową. Start wydarzenia planowany 7 sierpnia na godzinę 11:00 na terenie Basenów Wisła.

Opłata za udział w turnieju zawiera się w cenie biletu wstępu na basen, pamiętając o wcześniejszym zgłoszeniu. Przyjmowane będą drużyny 3-osobowe z maksymalną ilością 2 zawodników rezerwowych. Liczba miejsc ograniczona.

Turniej prowadzony będzie w dwóch kategoriach wiekowych:

  • 9-11 lat (roczniki 2012-2010) – start o godzinie 11:00;
  • 12-14 lat (roczniki 2009-2007) – start o godzinie 14:00;

Informacje na temat systemu rozgrzewek, zasad punktacji i podziału na grupy zostaną podane na stronie internetowej oraz w trakcie rozgrywek przed przystąpieniem do gry.

Każdy zawodnik otrzyma unikalny pamiątkowy medal. Drużyny z miejsc III-I w obu kategoriach dostaną również upominek-niespodziankę ufundowany przez Baseny Wisła, zaś dwie zwycięskie drużyny z pierwszymi lokatami otrzymają vouchery wstępu na Baseny Wisła do końca sezonu 2021.

Piłka Nożna Plażowa

Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję, by wypróbować dyscyplinę sportu, jaką jest piłka nożna plażowa, tzw. beach soccer. To wariant standardowej piłki nożnej rozgrywanej na piasku w mniejszych drużynach, często też bez bramkarza.

Celem gry jest, oczywiście, zdobycie jak największej liczby bramek. Co ciekawe, piłka nożna plażowa nie należy do dyscyplin olimpijskich, choć rozgrywana jest na Światowych Igrzyskach Sportów Plażowych, Plażowych Igrzyskach Azjatyckich czy Igrzyskach Europejskich.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.