Amfiteatr w Grojcu

Amfiteatr w Grojcu

Żywiec: Koncert Muzyki Filmowej

——

Data Wydarzenia: 7 sierpnia, godzina 19:00.
Miejsce: Żywiec, Amfiteatr Pod Grojcem.

——

7 sierpnia w żywieckim amfiteatrze pod Grojcem odbędzie się koncert muzyki filmowej.

Na koncercie będzie można usłyszeć wykonania utworów przez takich wokalistów jak Sylwia Gorajek, Gabriela Grzybacz, Justyna Jędrusik, Katarzyna Misiorek, Jakub Jurzyk, Szymon Grzybacz, Daniel Chodyna i Batrosz Nowak.

Główną gwiazdą wieczoru będzie Beata Kozidrak z zespołu BAJM.

Wszystkie utwory będą wykonane pod pod dyrygenturą Przemysława Pasternaka, a artystą będzie towarzyszyć chór Silesian Choir Ad Libitum.

Ceny biletów to 95 zł w przedsprzedaży oraz 120 zł w dniu koncertu.

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak jest jedną z najbardziej znanych wokalistek polskiej sceny muzycznej.

Swoją przygodę z muzyką zaczęła w 1978 roku wraz z innymi członkami zespołu BAJM. Pierwsze lata zespołu BAJM towarzyszyła muzyka akustyczna w nurcie piosenki turystyczno-harcerskiej.

Obecnie zespół BAJM jest znany z takich utworów jak: „Piechotą do lata”, „Józek, nie daruję ci tej nocy”, „Co mi Panie dasz”, „Nie ma wody na pustyni”, „Małpa i ja”, „Dwa serca, dwa smutki”, „Biała armia”, „Ta sama chwila”, „Dziesięć przykazań”, „Szklanka wody” czy „Myśli i słowa”, w których autorem tesktów jest Beata Kozidrak.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.