7. Bieg Mikołajkowy w Bielsku-Białej

7. Bieg Mikołajkowy w Bielsku-Białej

——

Data Wydarzenia: 3-5 grudzień, 2021.
Miejsce: Bielsko-Biała.

——

Już niedługo, bo w pierwszy grudniowy weekend, odbędzie się siódmy Bieg Mikołajkowy z Nadzieją o charakterze rekreacyjnymfinansowany z budżetu miasta Bierlsko-Biała. Po raz drugi z rzędu wydarzenie realizowane będzie nieco inaczej ze względu na wciąż obecne jeszcze obostrzenia i zakazy związane z rozprzestrzenianiem się pandemii.

Żeby uniknąć zgromadzeń, swój udział w biegu należy najpierw zgłosić na odpowiedni adres e-mailowy. Potem nastąpi faza startów – każdy z zawodników wybiera dowolną trasę na 6 kilometrów i dokumentuje swoją aktywność, np. przy użyciu odpowiedniej aplikacji do mierzenia czasu. Na wykonanie zadania ma się niecałe trzy dni. Do dnia 5 grudnia do godziny 15:00 należy wysłać potwierdzenie w formie fotografii.

Biegowi Mikołajkowemu towarzyszy akcja Biegamy Dobro, czyli zbiórka herbat owocowych dla pacjentów szpitali i domów pomocy społecznej – produkty można przekazywać w punktach zbiorczych m.in. w Klimczokówce.

Adres do zgłoszeń[email protected]

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.