5 Listopada: Koncert Piotra Cugowskiego - "40" Akustycznie

Koncert Piotra Cugowskiego – “40” Akustycznie

——

Data Wydarzenia: 5 listopad, godzina 19:00.
Miejsce: Bielsko-Biała, Dom Muzyki w BCK.

——

Tym razem Piotr, młodszy z braci Cugowskich, wystąpi solo w Domu Muzyki w BCK podczas jedynego w swoim rodzaju koncertu w stylu akustycznym. Już 5 listopada o godzinie 19:00 zaśpiewa utwory z jego najnowszej pop-rockowej płyty pt.: “40” w delikatnej wersji w bogatej w brzmienia wersji. To idealna okazja, by usłyszeć znanego, lubianego wokalistę w zupełnie innej odsłonie.

Piotr Cugowski to muzyk z krwi i kości, od lat związany z muzyką – pochodzi przecież z rodziny artystów scenicznych i wielokrotnie koncertował razem ze swoim utalentowanym bratem Wojciechem oraz ich ojcem, Krzysztofem Cugowskim, piosenkarzem, którego nie trzeba przedstawiać starszym pokoleniom. Odnosił wielkie sukcesy nie tylko z zespołem Bracia, ale także współpracował z gwiazdami polskiej sceny muzycznej, m.in. z Markiem Raduli, Sewerynem Krajewskim, Anią Wyszkoni czy zespołem Banda i Wanda.

Mimo ogromnych do tej pory osiągnięć w dziedzinie muzyki z powodzeniem rozpoczął próby kariery solowej. Jego pierwszy singiel “Kto nie kochał” z 2018 roku zdobył czwarte miejsce w plebiscycie najczęściej granych w stacjach radiowych piosenek Air-Play Top, zaś dwa kolejne, “Daj mi żyć” i “Takich jak my nie znał świat” wywalczyły pierwsze miejsca w rankingu nowości.

Solowy album “40”, wydany z okazji 40-stych urodzin wokalisty, to dla niego szansa na zaistnienie w historii polskiej muzyki jako samodzielny artysta. Fani zachrypniętego, charakterystycznego głosu Piotra Cugowskiego wprost nie mogą opuścić zbliżającego się koncertu.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.