Męskie Granie 2021 Żywiec

Beskid Żywiecki

Żywiec: Wakacyjna Trasa Dwójki

Wakacyjna Trasa Dwójki to cykl koncertów organizowanych przez TVP2 z największymi polskimi i zagranicznymi gwiazdami.

W tym roku impreza będzie się składać z dziesięciu koncertów. Miasto Żywiec będzie gościć drugi koncert imprezy, który miał się odbyć 27 czerwca, ale został przeniesiony na 4 lipca.

Na tą chwilę jeszcze nie wiadomo kto weźmie udział w żywieckim koncercie ponieważ organizator ( TVP2 ) nie potwierdził listy gwiazd dla miasta Żywiec, ale znamy pełną listę gwiazd biorących udział we wszystkich koncertach “Wakacyjnej Trasy Dwójki”.

Są to: Edyta Górniak, Maryla Rodowicz, Halina Frąckowiak, Izabela Trojanowska, Viki Gabor, Roksana Węgiel, Michał Szczygieł, Shazza, Sławomir, grupa Weekend, Boys, Piękni i Młodzi, Milano i Masters, Thomas Anders & Modern Talking Band, Álvaro Soler, Ricchi e Poveri, Shanguy oraz zagraniczne gwiazdy Eurowizji.

Wstęp na wszystkie koncerty Wakacyjnej Trasy Dwójki jest darmowy. Trzeba jednak dokonać rezerwacji, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona. Można zrobić to na stronie internetowej bilety.tvp.pl.

Wydarzenie będzie można oglądać tradycyjnie w TVP2 o godzinie 20:40.

Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej TVP.

Aktualizacja:

Udział w żywieckim koncercie wezmą gwiazdy: Sławomir, Weekend, Pectus, Milano, Classic, Alvaro, Soler, Krywań, Odessa Band, Enej, Kasia Coś.

Ciekawostki:

Miasto Żywiec od 2010 roku kojarzy się z najlepszymi koncertami polskich wykonawców. To właśnie w tym roku odbył się pierwszy koncert “Męskiego Grania”, na którym wystąpili:

Abradab, Andrzej Smolik, Bajzel, DJ Eprom, Homosapiens, Kim Nowak, Leszek Możdżer, Maciej Maleńczuk, Michał Jacaszek, Mitch & Mitch, Nergal, Oxy.gen, Pogodno, Tin Pan Alley, Tomasz Stańko, Voo Voo oraz Wojciech Waglewski. 

Wójciech Waglewski również pełnił rolę dyrektora artystycznego oraz był współtwórca muzyki oraz tekstu do singla promującego trasę koncertową “Kobiety nam wybaczą”.

——

Data Wydarzenia: 4 Lipca godzina 20:25
Miejsce: Żywiec

Komentarze (3)

rolnik szuka zony

samo discopolo 🙂 🙂 🙂

Polska sie bawi!

no tak.. disco polo wraca do łask.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.