33-latek rozbił szklane drzwi do sklepu wózkiem sklepowym

33-latek rozbił szklane drzwi do sklepu wózkiem sklepowym

——

Data Wydarzenia: 2 styczeń, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała.

——

W niedzielę 2 stycznia w późnych godzinach wieczornych rowerzysta przejeżdżający przez ulicę Cieszyńską w Bielsku-Białej zauważył około 30-letniego mężczyznę, który usiłował sforsować drzwi wejściowe do zamkniętego sklepu wielobranżowegoprzy pomocy wózka sklepowego. Czym prędzej zgłosił swoje odkrycie na policję.

Zanim patrol policji dojechał na miejsce zdarzenia, mężczyzna zdążył już rozbić szklane drzwi i uszkodzić inne elementy witryny sklepowej. Funkcjonariusze zatrzymali i zaaresztowali wandala, który okazał się 33-letnim mieszkańcem Bielska-Białej. Nie wiadomo, dlaczego próbował dostać się siłą do środka sklepu, skąd wziął posiadany wózek sklepowy ani czy w chwili dokonywania zniszczeń nie znajdował się pod wpływem alkoholu.

Dzięki oględzinom udało się jednak ustalić, że szkody przez niego spowodowane oszacowano na blisko 6 tysięcy złotych. Mężczyźnie, za bezprawne uszkodzenie czyjegoś mienia, grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.