31 grudnia: Sylwester z COK i Radiem CCM w Cieszynie

31 grudnia: Sylwester z COK i Radiem CCM w Cieszynie

——

Data Wydarzenia: 31 grudnia, 2021.
Miejsce: Cieszyn – Rynek.

——

Miejscowość Cieszyn przyłącza się do ogólnopolskie listy wydarzeń kulturalnych podczas tegorocznego sylwestra. W dniu 31 grudnia na Rynku w Cieszynie rozegra się niezapomniana impreza kulturalna organizowana przez Cieszyński Ośrodek Kultury i lokalne śląskie Radio CCM. Na przywitanie nowego roku w solidnej oprawie muzycznej zapraszamy od godziny 21:00 aż do północy.

W sylwestrowy wieczór na cieszyńskim rynku mieszkańców oraz turystów przywita cała grupa z Radia CCM. Prowadzić imprezę będzie Bartłomiej Lis – inteligentny, błyskotliwy, charyzmatyczny, zabawny redaktor z kąśliwym dowcipem, od wielu lat związany ze środowiskiem radiowym, współpracował m.in. z Radiem Złote Przeboje, Blue FM czy RMF MAXXX. Z kolei gwoździem programu będzie zespół Jack Band, który prezentuje muzykę rozrywkową graną przy użyciu różnych instrumentów z elementami gry świateł.

Serdecznie zachęcamy do przybycia na to spektakularne, jedyne w swoim rodzaju widowisko!

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.