31 grudnia: Sylwester w Parku Turystyki w Brennej

31 grudnia: Sylwester w Parku Turystyki w Brennej

——

Data Wydarzenia: 31 grudnia, 2021.
Miejsce: Brenna.

——

Oto jedna z propozycji na to, w jaki sposób spędzić udany sylwestrowy wieczór w otoczeniu najpiękniejszych polskich gór. Gmina Brenna zaprasza na pożegnanie starego i powitanie nowego roku pod gołym niebem w Parku Turystyki i w lokalnym amfiteatrze. Tych, którzy lubią się bawić przy tanecznych rytmach rodem z lat 90. XX wieku, uprasza się o przybycie na miejsce w dniu 31 grudnia, oczywiście – start imprezy o godzinie 22:00.

W programie wydarzenia znajduje się dokładnie to, co wszyscy najbardziej lubią, czyli beztroską zabawę. Specjalnie dla uczestników zagra DJ Gieras, który zaproponuje składankę najlepszych przebojów z gatunku disco z lat 90. Ostatnia dekada XX wieku obfitowała w znakomitych artystów – swoje początki na scenie świętowały wówczas takie zagraniczne sławy jak Michael Jackson, Madonna, Shakira, Enrique Iglesias czy Roxette, z kolei na polskim podwórku oprócz raczkującej z wolna muzyki disco polo królowali wtedy Varius Manx, O.N.A., Big Cyc, T. Love i wielu innych. Jeżeli wspomniane nazwiska i nazwy zespołów wywołują kręcącą się łezkę wzruszenia w oku, ewidentnie należy rozważyć przyjazd na Sylwestra do Brennej!

Impreza potrwa do około godziny 01:00 w nocy. Wstęp wolny!

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.