31 grudnia: Sylwester na Ustrońskim Rynku

31 grudnia: Sylwester na Ustrońskim Rynku

——

Data Wydarzenia: 31 grudnia, 2021.
Miejsce: Ustroń.

——

Dnia 31 grudnia, w sylwestrowy wieczór, na Rynku w Ustroniu odbędzie się impreza taneczna z DJ-em. Władze miasta serdecznie zapraszają zarówno lokalnych mieszkańców, jak i przejezdnych – wstęp całkowicie bezpłatny. Podczas wydarzenia nie zabraknie również okazji do niesienia pomocy innym! Start o godzinie 22:00, przewidywany koniec około godziny 01:00 nad ranem.

Na ustrońskim rynku szykuje się wyśmienita zabawa! Aby hucznie pożegnać stary i powitać nowy rok postarano się o niezawodną oprawę muzyczną – DJ Adacho z pewnością zapewni niezapomniane wrażenia oraz najlepsze sylwestrowe przeboje, które porwą do tańca dosłownie każdego bez względu na wiek.

Podczas imprezy będzie możliwość wsparcia zwierzaków z okolicznego schroniska: gorąco uprasza się wszystkich uczestników o przyniesienie karmy dla psów, ciepłych koców i innych produktów na prowadzoną podczas zabawy zbiórkę. To wspaniała szansa, by wejść w nowy rok pomagając potrzebującym!

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.