Wisła: Pol'And'Rock Festiwal na Soszowie

Schronisko na Soszowie

Wisła: Pol’And’Rock Festiwal na Soszowie

——

Data Wydarzenia: 29-30 lipca.
Miejsce: Wisła, Schronisko Soszów.

——

29 lipca rozpocznie się Pol’And’Rock Festiwal na lotnisku w Makowicach – Płoty, a re-transmisja koncertów odbędzie się w wiosce namiotowej na Soszowie.

Pol’And’Rock Festiwal to kontynuacja Przystanku Woodstock organizowanego przez Jurka Owsiaka oraz Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w podziękowaniu wszystkim za udział w “Wielkim Finale”.

Na koncerty są zapraszane zespoły z Polski oraz całego świata. W Przystanku Woodstock wzięły udział takie gwiazdy jak: Budka Suflera, Ira, Urszula, Myslovitz, Dezerter, Farben Lehren, Róże Europy, Dżem i wiele innych.

W Schronisku Soszów retransmisja festiwalu potrwa dwa dni: 29 – 30 lipca.

Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej Schroniska Soszów.

Ciekawostki:

“Przystanek Woodstock” powstał z pomysłu Jurka Owsiaka. Jest połączeniem nazwy legendarnego festiwalu Woodstock – atmosfery epoki i dziecki kwiatów oraz nazwy popularnego serialu Przystanek Alaska.

Obecnie Przystanek Woodstock zmienił nazwę na Pol’And’Rock Festiwal. Nazwa Przystanek Woodstock ze względów prawnych nie może być dalej używana.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.