Wisła: Czerwcowe Odkrywanie Grupy Pingwina

Beskid Śląski

Wisła: Czerwcowe Odkrywanie Grupy Pingwina

Najmłodsi w “Czerwcowym Odkrywaniu Grupy Pingwina” będą mieli okazję zobaczyć “od kuchni” jak pracuje zespół kompleksu Skolnity Wisła Ski & Bike Park.

Praca w kompleksie Skolonity to nie tylko sezon letni, ale również i zimowy – o którym zdążyliśmy już zapomnieć. To właśnie od niego zacznie się prezentacja.

Najmłodsi dowiedzą się jak działa ratrak, dlaczego trasy zimowe muszą być ratrakowane oraz co należy zrobić, żeby zostać operatorem ratraka. Dodatkowo będzie można zasiąść za kierownicą ratraka i wykonać pamiątkowe zdjęcia.

Kolejną atrakcją są warsztaty Szefa Kuchni z Karczmy Skolonity. Najmłodsi nauczą się jak przyrządzać i wypiekać prawdziwą pizzę. Tutaj liczbą miejsc jest ograniczona – zapisy należy dokonać za pomocą wiadomości SMS na numer telefonu 515-611-414.

Oprócz tego zostaną przeprowadzone warsztaty z bezpiecznej jazdy rowerem po górskich szlakach. Najmłodsi zostaną przeszkoleni jak korygować postawę na rowerze, jak pokonywać górskie zakręty oraz jak bezpiecznie hamować w terenie.

W kompleksie Skolonity znajduje się także aleja rzeźb oraz zagroda ze zwierzakami – będzie okazja, żeby je pogłaskać i nakarmić.

Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej Skolnity Wisła Ski & Bike Park.

Ciekawostki:

Grupa Pingwina – to pięć polskich stacji narciarskich, które mają w swoim logo Pingwina. Cztery z nich znajdują się na południu Polski, a jedna na Warmii i Mazurach.

  1. Czarny Groń – Beskid Mały.
  2. Kurza Góra – Gmina Kurzętnik / Północna Polska.
  3. Skolnity Ski&Bike Park – Beskid Śląski.
  4. Kasina Ski&Bike Park – Kraków.
  5. Słotwiny Arena – Beskid Sądecki.

——

Data Wydarzenia: 26 Czerwca.
Miejsce:  Skolnity Wisła Ski & Bike Park.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.