Bielsko-Biała: Pokaz Bolidu Formuły 1 Orlen Team

Beskid Śląski Atrakcje

Bielsko-Biała: Pokaz Bolidu Formuły 1 Orlen Team

——

Data Wydarzenia: 26-31 lipca.
Miejsce: Bielsko-Biała, Orlen Bystrzańska 96.

——

Od 26 lipca w Bielsku-Białej na Orlenie przy ul. Bystrzańskiej 96 będzie można oglądać na żywo Bolid Formuły 1 Alfa Romeo.

Jest to dokładnie taki sam bolid formuły jakim jeździli zawodnicy 3 lata temu na zawodach F1. Pojazd jest w barwach bolidów ścigających się w tym sezon.

W zeszłym roku prezentowany bolid zobaczyło ponad pół miliona polskich fanów. Wydarzenie potrwa do 31 lipca.

Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej Orlen Team.

Ciekawostki:

Alfa Romeo Racing Orlen ma kilkudziesięcioletnią tradycję w Formule 1. PKN Orlen od 2020 roku ma oficjalny status sponsora tytularnego teamu, a funkcję kierowcy testowego pełni Robert Kubica.

W skład drużyny wchodzi: Antonia Giovinazzi i Fin Kimi Räikkönen – mistrz świata F1 z 2007 roku.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.