20 grudnia: Świąteczne Miasteczko Dzień Dobry TVN w Wiśle

20 grudnia: Świąteczne Miasteczko Dzień Dobry TVN w Wiśle

——

Data Wydarzenia: 20 grudzień, 2021;
Miejsce: Wisła.

——

Miasto Wisła znalazło się na liście siedmiu miejscowości w Polsce, w których w okresie przedświątecznym powstanie niezwykłe Świąteczne Miasteczko przygotowane przez stację TVN we współpracy z reporterami popularnego porannego programu śniadaniowego Dzień Dobry TVN. Aby wziąć udział w akcji, zobaczyć bożonarodzeniową strefę na żywo, a nawet mieć szansę na występ w na antenie telewizji, zapraszamy do Wisły na Plac Hoffa w poniedziałek 20 grudnia w godzinach od 08:00 do 11:30.

Świąteczne Miasteczko wypełnione będzie mnóstwem atrakcji. W małej wiosce Świętego Mikołaja będzie szansa odwiedzić:

  • strefę fotograficzną przeznaczoną do wykonywania świątecznych, pamiątkowych zdjęć w przepięknej scenerii;
  • strefę rekreacyjną przeznaczoną do wypoczynku;
  • strefę dziennikarską, w której będzie okazja spotkać jednego z reporterów programu Dzień Dobry TVN;

W Miasteczku znajdą się również kamery – w trakcie wejść na antenę zobaczymy lokalne, wiślańskie sławy, w tym rękodzielników, przedsiębiorców, sportowców i grupy folklorystyczne. Gościem specjalnym będzie znany zespół muzyczny, którego występ będzie dla wszystkich niespodzianką.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.