2-letnie dziecko przejechane na parkingu

2-letnie dziecko przejechane na parkingu

2-letnie dziecko przejechane na parkingu

Data Wydarzenia:  10 maja, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

W dniu 10 maja na parkingu na placu Wolności w Bielsku-Białej doszło do bardzo groźnie wyglądającego potrącenia. Podczas cofania 72-letni kierowca przejechał kołem po nodze 2-letniego dziecka, które w tym czasie akurat przebywało w pobliżu strefy ruchu. Z uwagi na powagę sytuacji na miejscu zjawiła się policja razem z pogotowiem ratunkowym.

Jak się okazało, 2-letnie dziecko znajdowało się na parkingu pod opieką ojca. W pewnym momencie chłopczyk odbiegł od rodzica, potknął się i upadł na jezdnię. W tym czasie kierowca samochodu marki Toyota wykonywał manewr cofania, ale nie zauważył malucha, wskutek czego przejechał kołem po jego nodze na wysokości uda. Na szczęście, dziecko nie doznało żadnych obrażeń – mimo to ratownicy medyczni skierowali je na dodatkowe badania. Sprawa, choć z pozoru groźna, szybko się zakończyła.

Po wysłuchaniu zeznań obu stron i obejrzeniu nagrań z pobliskiego monitoringu policjanci orzekli, że winę za potrącenie ponosi kierowca, dlatego 72-latek został ukarany mandatem karnym.Bielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.