18 grudnia: Jarmark Świąteczny "Arktyczna Przygoda Świętego Mikołaja" w Brennej

18 grudnia: Jarmark Świąteczny “Arktyczna Przygoda Świętego Mikołaja” w Brennej

——

Data Wydarzenia: 18 grudzień, 2021;
Miejsce: Brenna.

——

Oto kolejna propozycja dla fanów stoisk z wyrobami rękodzielniczymi. W miejscowości Brenna, a dokładniej na terenie Parku Turystyki w samym centrum miasta, odbędzie się wyjątkowy Jarmark Świąteczny ze Świętym Mikołajem, Śnieżynką i traperami w tle. Nie zabraknie całej masy drobnych prezentów do kupienia oraz okazji do pomocy potrzebującym w ten magiczny czas. Zainteresowanych zapraszamy do Brennej w dniu 18 grudnia w godzinach 13:00 – 18:00.

Szczegółowy harmonogram festiwalu wygląda następująco:

 • 13:00 – początek jarmarku – otwarcie stoisk i zaproszenie do wspólnej zabawy;
 • 13:30 – występ Dziecięcego Zespołu Regionalnego “Mała Brenna” i Dziewczęcej Grupy Śpiewaczej “Sójki”;
 • 14:00 – 17:00 – animacje i konkursy dla dzieci:
  • gry i zabawy ze Świętym Mikołajem i Śnieżynką;
  • pokaz arktycznych traperów z psem rasy Husky;
  • wspólne śpiewanie ze skrzatem Grajkiem;
 • 16:00 – licytacja Stowarzyszenia Charytatywnego “Dogonić Czas” – zbiórka funduszy na leczenie Alana Tomaszko z Górek Wielkich, czyli jednego z potrzebujących mieszkańców Gminy Brenna.
 • 18:00 – zakończenie jarmarku i zamknięcie stoisk;

Przez cały czas trwania imprezy będą otwarte stoiska z lokalnymi wyrobami rękodzielniczymi i ceramicznymi, wśród których można znaleźć prawdziwe perełki, idealne na świąteczny upominek dla najbliższych.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.