Wisła: Holi Święto Kolorów

Beskid Śląski

Wisła: Holi Święto Kolorów

——

Data Wydarzenia: 17 Lipca godz. 16:00 – 20:00.
Miejsce: Wisła, Plac przed głównym wejściem do Amfiteatru im. Stanisława Hadyny.

——

“Holi Święto Kolorów” to ogólnopolska edycja robiącego furorę na całym świecie festiwalu z kolorowi proszkami. 17 lipca o godzinie 16:00 odbędzie się w Wiśle.

W rytm muzyki DJów uczestnicy imprezy będą “obrzucani” kolorowymi proszkiem.

Kolorowe proszki są ekologiczne i przyjazne środowisku. Zostały wykonane z talku, mąki kukurydzianej i naturalnych barwników spożywczych, a wszystkie kolory są w pełni zmywalne wodą.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny – może przyjść każdy od najmłodszych do seniorów. Warto zabrać ze sobą aparat i zrobić świetne zdjęcia we wszystkich kolorach tęczy.

Każdy uczestnik imprezy będzie miał możliwość zakupienia kolorowego proszku, którym można się “obrzucać” podczas zabawy.

Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej organizatora.

Ciekawostki:

Nazwa Holi pochodzi od hinduistycznego święta “Holi”. Jest to święto radości i wiosny. Święto jest obchodzone na przełomie lutego i marca podczas pełni księżyca.

Dzień Holi jest obchodzony najczęściej w Indiach i Nepalu oraz w innych częściach świata wśród osób pochodzenia indyjskiego.

Komentarze (3)

Kiedyś byłam na tym z dziećmi w parku śląskim i ubrania były do wyrzucenia.

e tam! świetna zabawa! a zdjęcia wychodzą naprawdę super!

w podlaskim czarni zakazali tej imprezy

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.