12-latek z Beskidów w półfinale "You Can Dance"

12-latek z Beskidów w półfinale “You Can Dance”

——

Data Wydarzenia: 16 listopada, 2021;
Miejsce: Kozy.

——

Reprezentant Beskidów to Jakub Rzepecki, nastolatek z miejscowości Kozy w powiecie bielskim, położonej na drodze z Bielska-Białej do Krakowa. Jakiś czas temu Kuba wystąpił w castingu do audycji telewizyjnej emitowanej na antenie TVP1 pt.: “You Can Dance – Nowa Generacja”, gdzie swoje umiejętności w formie konkursu talentów prezentują dzieci w wieku od 8 do 13 lat z całej Polski.

Jakub swoim występem tanecznym z pogranicza tańca współczesnego, breakdance i hip-hopu podbił serca nie tylko jurorów, ale i telewidzów – ostatecznie to publiczność przed telewizorami zagwarantowała mu wejście do półfinału dzięki wysyłanym wiadomościom SMS. Razem z pięcioma innymi uczestnikami programu dostał się do przedostatniego etapu i z pewnością liczy na awans do wielkiego finału. Główną wygraną w konkursie jest 100 tysięcy złotych i tytuł najlepszego młodocianego tancerza w Polsce.

Trzymajmy razem kciuki za dwunastoletniego Kubę z Kóz!

fot. TVP You Can Dance Facebook

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.