Puchar Reksia

10. Narciarski Puchar Reksia w Bielsku-Białej

——

Data Wydarzenia: 30 styczeń, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała, stok Dębowiec.

——

Miasto Bielsko-Biała zachęca najmłodszych do udziału w prestiżowych zawodach zimowych wpisanych na stałe do kalendarza imprez narciarskich FIS, czyli w Pucharze Reksia na bielskim stoku Dębowiec. Z okazji jubileuszowej edycji w slalomach wystartować mogą nie tylko dzieci do lat 13, ale również starsi i organizatorzy. Wspólna zabawa z odrobiną sportowej rywalizacji odbędzie się już 30 stycznia – start wydarzenia o godzinie 07:30. Liczba miejsc ograniczona do 400 młodocianych amatorów białego szaleństwa!

Tradycyjnie turniej rozegra się na dwóch trasach slalomu i w kilku dostępnych klasyfikacjach – nie zabraknie krótszej trasy dla początkujących Reksiarzy, dłuższej dla doświadczonych narciarzy, osobnych kwalifikacji wiekowych i podziałów na grupy dla chłopców czy dziewczynki. Zapisy do 20 stycznia na stronie www.pucharreksia.pl lub w dniu zawodów w godzinach 07:30 do 08:30.

W tym roku, ze względu na okrągły jubileusz, udostępniona zostanie dodatkowa kategoria OPEN dla dorosłych i organizatorów, łącznie 50 dodatkowych miejsc dla tych, którzy zapragną dołączyć do wspólnej zabawy na stoku.

Dla zwycięzców w każdej kategorii zostały przewidziane nagrody: dla zawodników na pierwszych trzech miejscach na podium ufundowano puchary i nagrody rzeczowe, z kolei ci, którzy zajmą miejsca 4-6, otrzymają dyplomy i drobne upominki. Dla pozostałych zagwarantowano pamiątkowe medale.

Jak zwykle po zakończeniu zawodów na najmłodszych czekają ciekawe zabawy i animacje dla dzieci w towarzystwie maskotki imprezy, czyli psa Reksia.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.